wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sieci
Kontakt
  • Dane firmy
    MAAD Sp. z o.o.
    Nest Bank nr rach:
    26253000082067104079740001
    NIP: 5342373416

  • E-mail:bok@icpc.pl
  • Telefon604697904
  • Gadu Gadu556452
    13412378
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Sieci

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Allied Telesis AT-2500 Karta sieciowa 10/100 MBs

Allied Telesis AT-2500 Karta sieciowa 10/100 MBs

19,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
Allied Telesis AT-A48/SC moduł do AT-8350

Allied Telesis AT-A48/SC moduł do AT-8350

349,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
Allied Telesis AT-AR021 moduł PIC - BRI x 1 ISDN

Allied Telesis AT-AR021 moduł PIC - BRI x 1 ISDN

249,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
Allied Telesis AT-G8T moduł GBIC 1x1000T

Allied Telesis AT-G8T moduł GBIC 1x1000T

499,90 zł399,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
Allied Telesis AT-MC601 konwerter VDSL Subscriber

Allied Telesis AT-MC601 konwerter VDSL Subscriber

499,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
DIGITUS DN-95001 Zestaw PoE /pasywny/

DIGITUS DN-95001 Zestaw PoE /pasywny/

31,90 zł
  • Producent: DIGITUS
  • Dostępność: Mała ilość
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
DIGITUS DN-95002 Adapter PoE pasywny

DIGITUS DN-95002 Adapter PoE pasywny

16,90 zł
  • Producent: DIGITUS
  • Dostępność: Mała ilość
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM moduł

EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM moduł

299,90 zł
  • Producent: EDIMAX
  • Dostępność: Na wyczerpaniu
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
FC SFP+ MMF 8GB LC MM moduł S26361-F3873-L108

FC SFP+ MMF 8GB LC MM moduł S26361-F3873-L108

349,90 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt.Do koszyka

Hity sklepowe
Etykiety samoprzylepne A4 CIEMNE NIEBIESKIE 100 szt.

Etykiety samoprzylepne A4 CIEMNE NIEBIESKIE 100 szt.

64,99 zł
LAMBDA A4 CIEMNONIEBIESKIE (020)
Etykiety samoprzylepne 210x296 mm, 100 szt. A4
Etykiety samoprzylepne A4 CIEMNE ZIELONE 100 szt.

Etykiety samoprzylepne A4 CIEMNE ZIELONE 100 szt.

64,99 zł
LAMBDA A4 CIEMNOZIELONE (022)
Etykiety samoprzylepne 210x296 mm, 100 szt. A4
Reklama
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu